סדנאות צחוק

סדנאות יוגה צחוק

יוגה צחוק - סדנת צחוק

Image is not available
סדנאות יוגה צחוק
previous arrow
next arrow
Slider
מה זה יוגה צחוק

מה זה יוגה צחוק?

יוגה צחוק היא סדנת צחוק המתאימה לכל אחד והינה פעילות צחוק קבוצתית מגבשת, שוברת מחסומים, מגשרת על גיל, הבדלי תרבות ויוצרת אמון, קירבה ושיתוף פעולה.

ניתן לתרגל יוגה צחוק גם מול המראה אבל אנו בחום ממליצים לעשות את הסדנת צחוק בקבוצה כי ככל שיש יותר אנשים סדנת היוגה צחוק עפה לגבהים חדשים.

סדנת צחוק היא פעילות חווייתית המשלבת צחוק בלתי מותנה עם נשימות יוגה. במהלך הסדנת צחוק אפשר לצחוק ולהנות מהשפעתו החיובית של הצחוק גם ללא סיבה.

סדנת יוגה צחוק משלבת אינטרקציה בין אנשים המלווה במוסיקה, בקטעי אימפרוביזציה של המשתתפים, ותנועה מתמדת. והתוצאה? חוויה בלתי נשכחת של צחוק קבוצתי מתפרץ ומדבק ותחושה של שחרור וחופש מכל הלחצים ומתחים שבחיינו.

למה דווקא סדנת יוגה צחוק

למה דווקא סדנת יוגה צחוק ?

במהלך סדנת יוגה צחוק, כל אחד יכול לצחוק גם ללא סיבה, בלי להסתמך על הומור בדיחות או סיפורים. צחוק הוא המכנה המשותף לכל אדם באשר הוא, צחוק נמצא בכל עם ובכל תרבות, צחוק הוא אותו צחוק בכל שפה, צחוק היא פעילות טבעית, לא צריך ללמד אף אחד לצחוק ואין צורך בניסיון קודם.

לא מדובר בבדיחות או במופע סטנד אפ, בהומור שנון שעובר דרך הראש וההיגיון אלא בפעולה הטהורה ביותר שמגיעה מהבטן, ללא שום מתווכים, צחוק לשם צחוק.

בסדנת צחוק כל מה שצריכים זה קבוצה ומנחים טובים שיעודדו אותה להתיר את הרסן החברתי ולהתחיל לצחוק, השאר קורה כבר לבד כי כידוע צחוק מדבק, וכשמישהו מתחיל לצחוק וסביבו יש אנשים, ההמשך ידוע ..

מה הקשר בין יוגה לצחוק

מה הקשר בין יוגה לצחוק?

צחוק היא אותה פעילות ייחודית, השמורה אך ורק לבני אדם, דרך הצחוק אנחנו יכולים להתחבר לעצמינו ולשאר האנשים בעולם. צחוק מגשר על שפות שונות, צחוק היא שפה בינלאומית בדומה לאהבה, צחוק מגשר על כעסים, ויוצר קירבה בין אנשים.

ויוגה?
יוגה, היא מילה שמשמעותה חיבור, איחוד, מיזוג. כשאנחנו צוחקים אנחנו מחוברים לכל הרבדים בתוכנו. זהו חיבור של גוף ונפש, חיבור שלנו ליקום, לעצמנו ולאחרים סביבנו.

הקונספט של יוגה צחוק מבוססת על מחקרים המוכיחים כי לצחוק, השפעות מרחיקות לכת על מצבנו הפיזי והנפשי ובכלל על בריאותו של האדם.

 

rakakot/ravakot1_1496081388.jpg

סדנת צחוק למסיבת רווקות

companies/companies1_1496081360.jpg

סדנת צחוק לחברות

kids/kids1-thumb_1498550517.jpg

סדנת צחוק לילדים

noar/noar1-thumb_1498550889.jpg

סדנת צחוק לנוער

יוגה צחוק לעובדים בחברת היי טק

יוגה צחוק להורים וילדים

יוגה צחוק למבוגרים וגיל הזהב


יוגה צחוק בחדשות

Slider

להזמנת סדנת צחוק - יוגה צחוק

התקשרו: 050-2867199 - לירון | 050-2604004 - עוזי
או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.