לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק לבנות

סדנת צחוק לבנות היא דרך נהדרת וייחודית לחגוג יומולדת לבנות. פעילות מלאה בצחוק מדבק ומשחרר ואנרגיה שמחה שתקפיץ את כל החברות על הרגליים.

מה קורה במהלך סדנת צחוק לבנות?

הסדנה מתחילה בישיבה במעגל סבב שמות ותשומת לב מיוחדת לכלת השמחה, מכאן עוברים ללא עיכוב לחימום עם מוזיקה אנרגטית וקצבית ומשם רצף של תרגילי צחוק משולבים בפנטומימה, חיקויים פרצופים וקולות מצחיקים, חיות ספארי אריות ונמרים ועוד הרבה הפתעות בדרך.

סדנת יוגה צחוק לבנות משלבת הרבה תנועה קצב ואל נישכח את תחרות הלימבו המשגעת !!

סדנאות צחוק
 
סדנאות צחוק
 

הופ הופ טרללה ...גדלתי בשנה...

יש תקופות בחיים בהן יש הפרדה ברורה בין המינים בגילאי 6-12 הכניסה לבנות בלבד או... אין כניסה לבנים... במהלך סדנת צחוק לבנות, אפשר לעשות את כל הכיף שבעולם בלי להתבייש וללא עיכובים, עם איפור, נצנצים והרבה שימחה על הפנים. וכמובן מה שבנות הכי אוהבות – ר י ק ו ד י ם ... ריקוד חופשי מונחה שעושה הרבה כייף בגוף ובנשמה. חובה להגיע במצב רוח טוב!!!

סדנת צחוק לבנות

פעילות צחוק לבנות


בנות ממליצות על הפעילות צחוק שלנו...

סדנאות צחוק
 
לירון, רציתי לומר תודה!!! על אחה"צ מרגש, ממלא ומצחיק! תודה ששימחת את אמי לכבוד יום הולדתה!!! ובכך למעשה גם אותי! שנזכה רק לשמוח ולחגוג, אמן!!!

ללירון המדהימה!! באופן ספונטני, פניתי אלייך מתוך אתר האינטרנט בחיפוש אחר משהו שונה עבור פעילות ליום הולדת בנות לגיל 8.

לא תיראתי לעצמי עד כמה בחירה נכונה של פעילות יכולה להשפיע על הצלחה מסחררת של יום הולדת, כל הבנות השתתפו באופן מפתיע (גם הביישניות מבינהן), כולן רקדו, שמחו והכי ההרבה צחקו צחקו וצחקו...

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.