לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנת צחוק מחיר

מחירים עבור סדנאות צחוק לחברות וארגונים ואירועים מכל סוג

אם אתם מעוניינים בפעילות אש במחיר אטרקטיבי על כל הדעות ולכל כיס, תעצרו כאן כי הגעתם למקום הנכון!

סדנת צחוק של סו-פאני היא הדבר הכי חם שיש בקיץ בחורף ובכל עת!! הדבר הכי חשוב שצריכים לבדוק כשרוצים להזמין סדנת צחוק (מעבר למחיר עצמו) זה אם אתם מקבלים value for money. סדנת צחוק תעניק לכם ערב בלתי נשכח, חוויה חיובית, קירוב לבבות, חיבור בין בני משפחה, קולגות וחברים. סדנת צחוק היא התשובה לשבירת שיגרה, לפעילות מגבשת וחוויתית עם ערך רב של שמחה, שיפור מצב רוח, הנאה צרופה, צחוק מתגלגל, ופעילות גופנית, סדנת צחוק ניתן לעשות בכל מקום בטבע, אצלכם במזגן בסלון או און ליין . והכי חשוב, אנחנו מומחים בלתפור לכם את החליפה המדוייקת ונכונה. אנו מתאימים כל סדנה בהתאם לצרכים והרצונות שלכם כדי להשיג את המטרות והתוצאות הכי טובות עבור האירוע שלכם והתקציב שלכם. 

 

יוגה צחוק מחיר

 

לא משנה מי הקהל יעד, מה אתם חוגגים ומה גילכם, אנחנו מבטיחים שתהנו ולא תפסיקו לצחוק. סדנת צחוק מתאימה לכל אחד ולכל סוג של אירוע כי הסדנה הינה פעילות חוויתית השוברת מחסומים, מגשרת על הבדלי תרבות, מין וגיל ומורכבת מפעילות קבוצתית מגבשת היוצרת תחושה של קירבה ואמון בין המשתתפים בין אם מדובר על סדנאות צחוק למבוגרים, סדנת צחוק לנוער או סדנת יוגה צחוק לילדים.

 

איך נקבעים המחירים לסדנת צחוק?

המחיר לסדנת צחוק כולל שיחת ברור צרכים והתאמת הפעילות לקהל היעד, מוזיקה, אנחנו מביאים איתנו פליליסט שיגרום לכם לא להפסיק לזוז. אביזרים לסדנת צחוק, שיעשו את החוויה מהנה במיוחד, המון שנות ניסיון וטונות של כריזמה. בנוסף, המחיר של סדנת צחוק נקבע גם על פי גודל הקבוצה שמשתתפת.

מחכים לצחוק ביחד אתכם בפעולה הטהורה ביותר שמגיעה מהבטן, ללא שום מתווכים, צחוק לשם צחוק במחירים הכי אטרקטיביים שיש היום בשוק.

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.