לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק למסיבות פרטיות

יוגה צחוק למסיבות פרטיות גורמות לכל מסיבה להיות הרבה יותר שמחה. בהפעלה אחת כולם צוחקים, מדברים, רוקדים, מכירים, מתגבשים, זזים ופעילים. אין כסאות, ואין שתיקות מביכות. לא משנה מהי הסיבה, חוגגים יום הולדת, יום נישואין או חגיגת פורים סדנת צחוק תהווה את המכנה המשותף לכל האורחים ויגרום למסיבה הפרטית שלכם להיות מוצלחת.

סדנת יוגה צחוק למסיבות פרטיות

יוגה צחוק למסיבות פרטיות משדרג כל שמחה, מקרב בין אנשים שמכירים או שאינם מכירים, גורם להרגשה טובה ומקפיץ את האווירה.

יום הולדת? יום נישואין? מסיבת רווקות? חוגגים את פורים? חברים קרובים או רק משפחה, מפגש של חג, בריתה, בר/בת מצווה, ימי כיף, ערב נשים, גיל הזהב, יום גיבוש, מסיבת גיוס או סתם ללא סיבה עם סדנת יוגה צחוק במסיבה אתם מעלים את השמחה, מכניסים את האנשים לקצב ומתחילם בחגיגה!

ישנם לא מעט מרכיבים שגורמים לסדנת יוגה צחוק למסיבות פרטיות להיות מוצלחת כגון מקום נעים, מרווח, מואר, אוכל טוב, אלכוהול, מוזיקה, וכמובן האנשים המשתתפים.

סדנאות צחוק למסיבות פרטיות    יוגה צחוק במסיבות

כשחושבים על האם הייתה מסיבה מוצלחת או לא בסופו של דבר מודדים זאת בתחושה, האם היו אנרגיות טובות? היה שמח באוויר? אנשים דיברו, צחקו, רקדו, הכירו אנשים חדשים? או שמא היו דבוקים לכסאות והיתה אווירת נכאים?

אחרי מספר לא מבוטל של סדנאות צחוק למסיבות פרטיות ברחבי הארץ, נתקלנו באותם קבוצות של חבר'ה מגובשים, שכל שבועיים שלושה נפגשים בבית של מישהו ועורכים מפגש חברים, מביאים כיבוד קל ושתייה, מארגנים מוזיקה טובה, ומרימים ערב בנושא מסוים.

אם גם אתם בורכתם באנשים טובים סביבכם ואתם מחפשים קצת תכנים לערבים חברתיים מהולים בהרבה אקשן - סדנת צחוק היא בדיוק הפעלות בשבילכם! מכאן כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבוא בלבוש קל ונוח, לחלוץ נעליים, לדאוג לחלל מפונה מרהיטים במידת האפשר לבוא ב- open mind ולהתנתק מהעולם לשעה.

המלצה לסדנת יוגה צחוק במסיבת פורים:

 

 

למה יוגה צחוק מתאימה למסיבות פרטיות?

סדנת צחוק למסיבות פרטיות הינה פעילות ספורטיבית לכל דבר המורכבת מתרגילי צחוק שלובים בתרגילי נשימה.

הסדנה יוצרת צחוק ואינטראקציה בין אנשים, משלבת משחק ואימפרוביזציה תנועה ופנטומימה, חיקויים פרצופים ושלל הפתעות.

סדנת צחוק נמשכת כשעה שעתיים, ידועה כמרוקנת מחשבות, משכחת דאגות, משמחת, מצחיקה, קלילה ויוצרת אוירה מעולה.

בקשר לכמות האנשים הסירו דאגות מלבכם, גם סדנת יוגה צחוק במסיבה של עשרה אנשים הולכת להיות סדנה מצחיקה אבל במקרה שלנו, ... .The more the merrier 

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.