לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק למבוגרים

יוגה צחוק למבוגרים היא למעשה סדנת צחוק המשלבת תרגילי נשימה וצחוק ומתורגלת כפעילות חברתית בקבוצה.

איך מתנהלת סדנת צחוק למבוגרים?

סדנת צחוק למבוגרים מותאמת לכל קבוצה וקבוצה באופן אישי, שמה דגש על קצב מתון, על תרגילי נשימה סדירים, ומעודדת כל משתתף לקחת חלק בפעילות לפי תחושתו ויכולתו האישית.

סדנת צחוק למבוגרים ולגיל הזהב בשיטת יוגה צחוק היא התשובה לכל מי ששכח איך לצחוק, שלא מצא לאחרונה סיבה טובה לצחוק, למי שצוחק תדיר ופשוט רוצה לצחוק עוד וכמובן, לאלו שמחפשים חוויה מצחיקה וייחודית היוצרת קרבה בין המשתתפים שמכירים כבר או שאינם מכירים בכלל.

הסדנה תאפשר לכם להשתחרר ולשכוח מהעומס של שיגרת היום ותיתן לכם הזדמנות "לחזור לילדות" ולהתנהג שוב כמו ילדים.

אם חשבתם שלצחוק יש גיל, טעיתם בגדול! הצחוק הוא שלנו, בכל גיל ובכל תקופה.

 
 
 

להחזיר את הצחוק לחיים בגיל הזהב

למרות העובדה המצערת שככל שאנחנו מתבגרים אנחנו צוחקים פחות ופחות כי במהלך חיינו אנו מתמודדים עם לא מעט אירועים ומצבים קשים ויש לנו דאגות לעצמינו ולאחרים.

אנו מתמודדים עם בעיות בריאותיות, סוגיות כלכליות, נפשיות ועוד. דווקא אז יותר מכל אנחנו אמורים להשתמש במתנה היקרה שקיבלנו מהבורא ופשוט לצחוק כמה שיותר.

במהלך סדנת יוגה צחוק למבוגרים, תוכלו לצחוק לשם הצחוק הטבעי שתמון בכולנו ללא תלות בבדיחות והומור חיצוני. וחשוב לזכור שיש לצחוק השפעה חיובית על מצבי לחץ וסטרס ותורם משמעותית לבריאות הגוף והנפש.

סדנת צחוק למבוגרים

 

סדנאות צחוק לגיל הזהב


אם אתם שואלים את עצמכם האם סדנת צחוק מתאימה לאירוע שלי ?
הסירו דאגות מלבכם, במשך כל תקופתנו כמנחי סדנאות צחוק הופתענו כל פעם מחדש כשהנחנו סדנת יוגה צחוק למבוגרים ולגיל הזהב, לנוכח ההשתתפות הפעילה של הקהל, בנוסף לשמחה ולאנרגיות המחודשות שנוצרו בחלל הפעילות.

"כל יום שלא צחקנו בו הוא יום מבוזבז.."

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.