לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנאות צחוק לקהל דתי

איך הסדנת צחוק מותאמת לדתיים?

סדנאות צחוק לקהל דתי מותאמות במיוחד עבור המשתתפים. את הסדנת צחוק לקהל דתי, ניתן לקיים במספר אופנים, ניתן לחלק את חלל הפעילות לשניים ולערוך שתי סדנאות צחוק במקביל, האחת לגברים עם מנחה אישה והשניה עם מנחה גבר, או לקיים סדנת צחוק משותפת עם זוג מנחים עם דגשים של תרגילים של נשים עם נשים וגברים עם גברים.

בסדנת יוגה צחוק לקהל דתי, ישנה הקפדה על שפה נאותה, לבוש צנוע של המנחים ו אין מגע פיזי עם המשתתפים או תנועות העלולות לפגוע בצנעת המשתתפות. 

 ״השמחה היא אתגר המוטל על האדם, זה לא אושר הנוחת ממרומים, ולכן צריך לפתח ולעודד את השמחה בטכניקות תודעה שונות, למשל ללמוד ניגונים, למחוא כפיים, לרקוד, להזיז את הגוף.

האדם צריך לעשות את עצמו כאילו הוא שמח אפילו אם אינו שמח״ (נחמן מברסלב) אחד מעקרונות חסידות ברסלב הוא הדבקות בשמחה ודבקות באל תוך כדי שמחה מתמדת.

צחוק מתקשר לרוב לשמחה ושמחה ביהדות הינה מצווה חשובה.
היהדות הבינה עוד מימי קדם את חשיבות השמחה בנפש האדם, לפי הדת היהודית השמחה הינה תכונת נפש חיובית שצריך האדם לחתור אליה, משום שהיא מביאה אותו לשלמות עם עבודתו הרוחנית.

בתנ"ך ישנם אזכורים רבים המכוונים לשמחה:   "ושמחת לפני ה' אלוקיך ...", "ושמחת בחגך אתה ובנך ובתך ועבדך ואמתך" "תחת אשר לא עבדת את ה' א-לקיך בשמחה ובטוב לבב"  "משנכנס אדר מרבים בשמחה". והמשפט הכי חשוב: " גהה גבוהה תחזק גרם" שפירושו: מצב רוח גבוה מחזק את הבריאות.

 
 
 

שיתוף חוויה של סדנת יוגה צחוק לקהל דתי:

ביום שלישי האחרון כ"א באלול עשיתי את דרכי לישוב גרנות שבגליל העליון. לקראת ראש השנה הקרב ובא הכינה המועצה הדתית פעילות לחג לכל הבלניות הדרך הייתה מדהימה ואני הרגשתי בת מזל לטייל כך בארץ.

יוגה צחוק לציבור דתי

יוגה צחוק לקהל דתי


 

בשם הצחוק כשהגעתי פגשתי חדר מלא בנשים שקיבלו צרור ברכות מהרב לשנה החדשה, לאחר הרמת כוסית ואיחולים לבביים הזמנתי אותן לחדר בקומה התחתונה לתחילת הפעילות,

במהלך סדנת צחוק לקהל דתי יצא לי להכיר את הצד השמח של היהדות במלוא הדרה. הנשים האלו, שנראו כל כך מכובדות ורציניות ממבט ראשון, השתנו בעייני מרגע לרגע, כשהצחוק אחז בהן והשמחה פרצה החוצה שירים ריקודים תפילות וברכות מתובלות בצחוקים רמים ופרצופים מחייכים.

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.