לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק לילדים

יוגה צחוק לילדים, מתאימה לילדים מגיל 8 ומעלה ומבוססת סביב נושא הצחוק והשמחה.

במהלך הסדנת צחוק אנו נותנים מקום בצורה שווה לכל הילדים בו זמנית להמיר את האנרגיות העצומות שלהם למשהו חיובי, מגבש, מצחיק וכמובן משמח.

הסדנה מספקת לילדים במה לדבר וגם שיקשיבו להם, לצחוק, להצחיק, לצעוק, לפרוק מתחים וגם קצת להשתולל. הסדנה נותנת מקום לילדים להתנהג כמו ילדים, לצחוק כמו ילדים ולהתחבר לעצמם בדרכים שבה להם הכי טבעי. הצחוק אצל הילדים הוא המרכיב הכי חשוב וחלק בלתי נפרד מהסדנה.

יוגה צחוק לילדים
 
סדנת צחוק לילדים
 
פעילות גיבוש לילדים
 

איך מתנהלת סדנת צחוק לילדים?

הסדנה מורכבת מרצף של תרגילים שיוצרים צחוק בקבוצה, משלבים תרגילים בתנועה, משחק, אימפרוביזציה, תחרויות עבודה בזוגות, חיקויים, מלחמת כריות, פרצופים, ריקודים פנטומימה ועוד. כל אלו מתובלים בהמון מוזיקה קיצבית וצחוק מתגלגל ומדבק.

סדנת צחוק לילדים בשיטת היוגה צחוק הינו פעילות צחוק שבו ניתן לחוות צחוק קבוצתי, יצירתיות, להתנסות בחיקויים, להפעיל את הדמיון ומלמד את הילדים התמודדות עם קשיים בעזרת הצחוק.

יוגה צחוק לילדים הינה חוויה מעצימה, אקטיבית, מעוררת, ומחברת את הילדים אחד לשני ולכוח החיים הפנימי שלהם.

סדנאות צחוק לילדים המשולבות עם יוגה צחוק מתאימות עצמן לכל קבוצה, לפי הגיל וסוג האירוע.

סדנאות יוגה צחוק לילדים מתאימות מאוד לחגיגת יום הולדת בבית, מסיבות פיג'מה, פעילות צחוק להורים וילדים ביחד, יום הילד, נוער, במסגרת קייטנה, חופשים, אירועים משפחתיים, מסיבות כיתה, ימי הולדת, בר/בת מצווה ובכל חג מועד שמתחשק לכם להרים את האנרגיות, לגבש את קבוצת הילדים ולהכניס תוכן לאירוע.

צפו בהמלצות הילדים על סדנת יוגה צחוק לילדים:

סדנאות צחוק וגיבוש לילדים
 
סדנאות צחוק וגיבוש לילדים
 
המלצות מילדים שהשתתפו בסדנת צחוק

סדנאות צחוק לילדים בקפסולה בתקופת הקורונה

שטף המידע אודות מגיפת הקורונה מציף אצלנו חרדות ודאגות רבות, שאינן פוסחות גם על הילדים. בתקופת הקורונה, הילדים לא פוגשים את חבריהם לכיתה, רואים את הוריהם מודאגים ואת הסביבה האנושית שלידם דרך מסכות פנים.

סדנאות היוגה צחוק לילדים מאפשרת להם לשחרר את הלחץ שנוצר אצלם בתנועה ובצחוק מתגלגל. כל הסדנאות הצחוק של סו-פאני מותאמות להנחיות התו הסגול.

בקבוצות של 10 ילדים בפנים או עד, 20 ילדים בשטח פתוח, בשמירת מרחק של הילדים זה מזה וללא מגע פיזי ביניהם. הסדנה שאורכת כשעה יכולה להיות לקבוצת ילדים באותו הגיל או בגילאים שונים ויכולה גם להיות גם עם מבוגרים.

פעילות צחוק לילדים
 
פעילות סדנת צחוק לילדים
 
סדנאות צחוק וגיבוש לילדים
 

 

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.