לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק למסיבת רווקות

יוגה צחוק למסיבת רווקות היא המרכיב החסר לערב מעולה! החל מהמון סיבות לצחוק דרך תחרויות יצירתיות ומוזיקה שעושה חשק לפזז. מסיבת רווקות, ארוע מיוחד ומרגש שלא ברור אף פעם מי מתרגש יותר, הכלה או החברות של הכלה...

למה דווקא סדנת צחוק למסיבת רווקות ?

סדנת יוגה צחוק למסיבת רווקות שכולם צחקו בה, נזכרת תמיד כמסיבת רווקות מוצלחת. מסיבת רווקות ידועה כמפגש בו כל חברותיה של הכלה נפגשות ויחד עושות ערב בנות למתחתנת העתידית.

צחוק, כידוע, משותף לכולנו ומגשר על הכל למרות הבדלי הגיל, המעמדות ההשכלה ,המקום ממנו באנו, האמונה שלנו והאופי שלנו.

בתור המארגנים של הסדנאות צחוק, תמיד מוטלת עלינו חובה, דאגה והאחריות העצומה שכל המשתתפות יהיו מרוצות, שיהיה חיבור עם המנחה, שהסדנה לא תהיה קצרה מידי או ארוכה מידי וכמובן שיהיה מצחיק מאד לכולן.

למה? כדי שלחברה הכי טובה /לאחות היקרה /לבת המושלמת תהיה מסיבת רווקות מעולה!!

גבירותי וגבירותי בשביל זה אנחנו כאן! לקחנו את הסדנת יוגה צחוק למסיבת רווקות ושידרגנו אותה ושיבחנו אותה כדי שבאמת תהיה לכל המשתתפות חוויה מעצימה ובלתי נשכחת.

לכל מי שאחראי על ארגון המסיבה, כמה טיפים ורעיונות להפקת מסיבת רווקות מוצלחת.

 
 
 

 

כמה זמן נמשכת סדנת צחוק במסיבת רווקות ?

סדנת יוגה צחוק למסיבת רווקות משתנה מקבוצה לקבוצה, תלוי בבנות ותלוי בדרישה. הסדנה יכולה להיות בין שעה לשעתיים, הסדנה כוללת בתוכה זמן להיכרות קצרה, זמן פעילות וזמן הרפיה וכמובן הדקות האחרונות מוקדשות לכלה איחולים מצחיקים, עצות מועילות ומלא אהבה.

חשוב לזכור כי יש לתזמן את הערב: חצי שעה עד שכולן מגיעות, עשר דקות לחיבוקים ברכות והתנשקויות, שלושים עד ארבעים דקות לאכול בנחת, שלושים עד רבעים דקות למשחקים/קטעי וידאו שאתן הכנתן, רבע שעה לברכות מתנות ואיחולים, וכמובן לא לשכוח זמן לקינוחים..

הצחוק בריא לכלה

סדנת צחוק למסיבת רווקות

חוגגים עם יוגה צחוק במסיבת רווקות


 

למי שהייתה כלה ולמי שחולמת להיות כלה, לחץ שלפני החתונה זה משהו בלתי נמנע. במהלך המסיבת יוגה צחוק אנו משחררים אנרגיות של כעס, מתח ועצבנות, תוך כדי תנועה, תוך כדי ריקוד, תוך כדי נשימות ותוך כדי הרבה צחוק במטרה לגרום לכלה לצחוק כל הדרך לחתונה.

בסוף הסדנה, יש תמיד הרגשת רגיעה, הרגשה נעימה שמתפשטת בכל הגוף, אחריה מגיע שקט פנימי בליווי מוזיקה שקטה ותרגילי הרפיה, אין ספק שלאחר סדנת צחוק כזאת כולן עדיין נרגשות ומאוד מגובשות ושלוות.

מסיבת רווקות - אלכוהול וצחוק

אם אתן לא שותות, נסתפק בהרמת כוסית לכלה, הצחוק יגשר על הפערים וישבור קרח, אל דאגה! אם אתן בחורות שאוהבות לשתות, אלכהול יכול להשתלב טוב במסיבת רווקות. אלכוהול הינו זרז לצחוק, עוזר לשבור מחסומים, מסיר עכבות ומשתלב לא רע במסיבה ובסדנת צחוק במסיבת רווקות.

בחירת מקום נכון ליוגה צחוק למסיבת רווקות

המקום שנזדקק לו תלוי בגודל הקבוצה. כשחושבים על סדנת יוגה צחוק במסיבת רווקות, צריך לדמיין האם לכל המשתתפות שהוזמנו יהיה די מקום כדי לשבת במעגל, על מחצלת, לרקוד, לנוע בחופשיות, להתחלק לשתי קבוצות ולעמוד בשתי שורות אחת מול השנייה במרחק של שני מטר לפחות.

את המקום הנבחר נפנה עד כמה שניתן מרהיטים וחפצים שבירים ונעשה אותו נגיש ומזמין לסדנת יוגה צחוק פעילה וחווייתית.

 

ממליצים על יוגה צחוק במסיבת רווקות

משיחת הטלפון הראשון שלנו כשהתקשרתי לברר "מי מה ואיך" הבנתי שיש פה מישהי שבאמת מקשיבה לצרכים ולרצונות שלי לגבי אותו ערב. 

לשמחתי הרבה אכן צדקתי-הייתה פשוט אווירה נעימה, בלי לחץ ובלי "להכריח", היתה זרימה נהדרת בין כולן וכמובן איתך-לירון. אז תודה רבה רבה על שעה וחצי של הנאה וצחוק, ניתוק רגעי מחיי היומיום וחגיגה של אנרגיות טובות.ממליצה בחיוכים ואהבה

 

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.