לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק לזוגות

סדנאות צחוק לזוגות - כמה זוגות ביחד

מחפשים רעיון למתנה ייחודית? רוצים להפתיע בחוויה לא שגרתית? רוצים להכניס צחוק והומור לזוגיות?

בסדנת צחוק למס' זוגות ביחד נוכל לתת לעצמנו להשתחרר באמת, ללא חשש ממבוכה מיותרת. הסדנה יכולה להתבצע בכל מקום שתחליטו, כחלק מנופש או באווירה ביתית אצלכם בסלון.

סדנת יוגה צחוק לזוגות ( כמה זוגות יחד) הינה פעילות שוברת שגרה, ומלאת הנאה. דרך חוויה זו אנו עדים לכוח הטמון בהכנסת הומור לזוגיות, הלכה למעשה.

סדנת יוגה צחוק לזוגות הינה פעילות שוברת שגרה, ומלאת הנאה. דרך חוויה זו אנו עדים לכוח הטמון בהכנסת הומור לזוגיות, הלכה למעשה.

 
 
 

דרך סדנת צחוק לזוגות, אנו לומדים לקחת את עצמנו בצורה פחות רצינית, לשים את הריבים או חילוקי הדעות בצד ולשחרר כעסים ואגרסיות בדרך שונה ומרעננת.

אנו מקבלים טיפים וכלים פרקטיים להכניס את הצחוק לזוגיות ולמשפחה בחיי היומיום.

סדנאות צחוק לזוגות

סדנת יוגה צחוק לזוגות

סדנת צחוק לזוג

סדנת צחוק לזוגות שהם בני משפחה

סדנת יוגה צחוק זוגי למשתתפים שהם בני משפחה יכולה להתאים ולהיות מתנה נפלאה לזוג חברים שלכם או לזוג מהמשפחה שלכם (כולל: אב ובנו/ביתו, לאם ובנה/ביתה, אח ואח / אחות,

בעל ואישה / אמא ואבא / סבתא וסבא) או מתנה ייחודית ומקורית לבן /בת  הזוג לכבוד יום הולדת או דרך מקרבת שמחה ומגבשת כדי לחגוג לעצמכם יום נישואין.

סדנת צחוק זוגית הינה חוייה זוגית משחררת, מקרבת, יוצרת צחוק ממושך, גורם לרגיעה, שקט ושלווה, רגשות הרמוניים שתורמים לזוגיות ולקשר.

סדנת צחוק לזוג      

סדנת צחוק לזוגות שהם שני בנים/גברים חברים בכל גיל:

לכל אחד שיש לו חבר ילדות, מהמילואים או מהעבודה שבגלל תקופה או חויה קשה או עצובה או מורכבת שניכם ביחד ממזמן לא צחקתם - סדנה בשניים תעשה את העבודה. 

סדנת צחוק לזוג חברות (BFF) בכל גיל:

אם את אחת שיש לה "ביאפאפית"- BFF, חברה טובה שהולכת איתך כבר המון שנים ומזמן לא צחקתן והשתוללתן ביחד - הסדנת צחוק בשניים לזוג חברות היא בדיוק בשבילכן!
שעה של צחוק מדבק מקרב וסוחף בתנועה שבסופה כל אחת עם אדרנלין בשמיים ופחות כ600 קלוריות...אפשר גם לקבוע סדנת צחוק עם קבוצת חברות טובות (מעל 2 משתתפות).

 
 
 


איפה הסדנת יוגה צחוק לזוגות מתבצעת?

סדנת הצחוק הזוגית מתבצעת בסטודיו שנמצא במגדל "מנדרין" ברחוב יוניצ'מן 21 מול הים בת"א שמאפשר לרדת לחוף הים אחרי הסדנה ולהנות ביחד מארוחה באחת המסעדות שעל החוף
(במהלך הסדנה שורפים כ600 קלוריות מופרשים אנדורפינים וסרוטנין מהמוח וזה מעורר תיאבון.... לאוכל). ואפשר גם ליהנות מטיול חוף מהנה. יש חניה בחינם ובשפע. 

מה עושים במהלך סדנת יוגה צחוק עם זוגות?

מגיעים עם בגדים נוחים להשתוללות, יושבים על מחצלת יחפים, מקבלים הסבר קצר על היוגה צחוק ואז עוברים ביחד לסדרה של תרגילים בתנועה, חלקם בליווי מוזיקה שגורמים לשני המשתתפים לצחוק בלי הפסקה במשך כשעה. 

מה קורה לנו בגוף במהלך הסדנה ?

כאשר אנו צוחקים, משתחררים אנדורפינים וסרוטונין מהמוח, הורמונים האחראים על מצב רוח חיובי. מטענים שליליים כמו כעס, עצבים, תסכולים שנאגרו בנו, יוצאים החוצה מאיתנו דרך תרגילי הצחוק, דרך הוצאת קולות, נשימה, ותנועה זוגית במרחב. זוהי דרך מופלאה לתעל רגשות שליליים לחיובים. מלבד זאת, צחוק ממושך גורם לרגיעה, שקט ושלווה, רגשות הרמוניים שתורמים לזוגיות.

בנוסף, המוח שלנו רושם ומקשר אנשים לתחושות, כך שפעילות של צחוק עם בן או בת הזוג מתויגת במוח כאירוע חיובי ומקושרת לבני הזוג. מכאן שכל פעילות שיש בה הנאה ושימחה מחזקת את הזוגיות שלנו ומעצימה את הקשר הזוגי.

ניתן לקיים סדנאות יוגה צחוק לזוגות בטבע כשמזג האוויר מאפשר זאת. 

ניתן להינות גם מסדנת יוגה צחוק לזוג בזום (און ליין)

לפרטים נוספים לחצו על סדנת צחוק און ליין בזום לפעילות זוגית בבית.

 


ממליצים על סדנת צחוק זוגי - זוג הורים (סבתא וסבא):

 

 

ממליצים על סדנת צחוק לזוגות:

תודה רבה על הסדנה, אין ספק שנהננו!! אתם מדהימים ומעבירים כזוג מנחים את החוויה בצורה מדהימה ואיכותית ששווה כל שקל ואת כל הזמן בעולם!! כל כך נהננו והשתחררנו. אתם מדהימים !! פשוט תודה על הכל נשמח להמליץ ולהעביר הלאה.


ממליצים על סדנת צחוק לזוגות - אחיות:

 

 

ממליצים על סדנת צחוק עם שתי חברות:

עוזי היקר תודה רבה רבה על סדנה נהדרת ומצחיקה. שלומית חברה שלי נהנתה מאוד וצחקה לאחר תקופה ארוכה שלא עשתה זאת. מקווה מאוד שתמשיך בעשיה המבורכת והחשובה הזאת.


להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.