לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנת צחוק לזוג

סדנת צחוק זוגית - 2 משתתפים בלבד.

סדנת יוגה צחוק לזוג הינה פעילות שוברת שגרה, ומלאת הנאה. דרך חוויה זו אנו עדים לכוח הטמון בהכנסת הומור לזוגיות, הלכה למעשה.

דרך סדנת צחוק זוגית, אנו לומדים לקחת את עצמנו בצורה פחות רצינית, לשים את הריבים או חילוקי הדעות בצד ולשחרר כעסים ואגרסיות בדרך שונה ומרעננת.

סדנת צחוק זוגית רומנטית בתל אביב

לכל גיל סוג ומגדר. מול שקיעה מהממת או בכל שעה על הדשא בחוף הצוק הצפוני בת"א עם גישה נוחה, חניה בחינם ומסעדות ובתי קולנוע בקרבת מקום.

דרך מקורית ובלתי נשכחת לציון יום נישואין/הולדת ולכל אירוע אחר כדי להכניס שמחה וצחוק לשיגרה זוגית שוחקת ולהעלאת תחושת האושר מהקשר הזוגי.

הסדנה יוצרת בינכם שעה של צחוק ושחרור תוך כדי תנועה ומגע מקרבים על מחצלת מול הים בהנחיה מקצועית של מנחה בעל ניסיון של 18 שנים בהנחיית סדנאות יוגה צחוק לחיזוק הקשר הזוגי בחויה מיוחדת.

 
 
 


מה עושים בסדנת יוגה צחוק זוגית?

מגיעים עם בגדים נוחים להשתוללות, יושבים על מחצלת יחפים, מקבלים הסבר קצר על היוגה צחוק ואז עוברים ביחד לסדרה של תרגילים בתנועה, חלקם בליווי מוזיקה שגורמים לשני המשתתפים לצחוק בלי הפסקה במשך כשעה.

למי סדנת צחוק זוגית מיועדת?

סדנת יוגה צחוק זוגית יכולה להיות מתנה נפלאה לזוג חברים שלכם או לזוג מהמשפחה שלכם (כולל אמא ואבא, סבא וסבתא)
או מתנה נפלאה לבן /בת הזוג לכבוד יום הולדת או דרך מקרבת ושמחה כדי לחגוג לעצמכם יום נישואין.

סדנת צחוק לזוג    סדנת יוגה צחוק לזוג    יוגה צחוק לחברות

סדנת צחוק זוגית     סדנת צחוק זוגית רומנטית     סדנת יוגה צחוק בים

איפה הסדנת יוגה צחוק זוגית מתבצעת?

סדנת הצחוק הזוגית מתבצעת בסטודיו שנמצא במגדל "מנדרין" ברחוב יוניצ'מן 21 מול הים בת"א שמאפשר לרדת לחוף הים אחרי הסדנה ולהנות ביחד מארוחה באחת המסעדות שעל החוף
(במהלך הסדנה שורפים כ600 קלוריות מופרשים אנדורפינים וסרוטנין מהמוח וזה מעורר תיאבון.... לאוכל). ואפשר גם ליהנות מטיול חוף מהנה. יש חניה בחינם ובשפע.

ניתן להינות גם מסדנת יוגה צחוק לזוג בזום (און ליין)

לפרטים נוספים לחצו על סדנת צחוק בזום לפעילות זוגית בבית.

 


ממליצים על סדנת צחוק לזוג:

sadnaot bezug 8

הגענו לסדנת צחוק אצל לירון, לא ידענו למה לצפות, באנו עם ראש פתוח ולב פתוח.. ויצאנו מהסדנה עם כאבי בטן מלצחוק! רגע לשים את המציאות המורכבת בצד ולהתחבר לאני הפנימי והזוגי דרך חיוך וצחוק .. יש הרבה ערך מוסף גם מעבר.. ממליצים על לירון שיודעת במקצועיות, אנושיות ופשטות להעביר את הסדנה בצורה מושלמת. תודה לירון
אורית ואושרי.

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.