לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק לנשים

"ברוך שעשני אישה"

להיות אישה זאת חוויה מדהימה, אבל זה מגיע עם לא מעט אחריות ומחויבויות:

דאגות, אחריות, ריצות, סידורים, בישולים, בעל, ילדים, משכנתא ושאר ירקות... לכל מי שהיא אם, או רעיה, או פשוט לכל מי שמרגישה שיש לה על הראש קצת יותר מידי.

סיבות טובות להשתתף בפעילות צחוק לנשים

שניה לפני שאת מתפוצצת, סדנת צחוק לנשים בשיטת היוגה צחוק לערב נשים זה בדיוק מה שנכון לך כרגע!

- כי מזמן לא צחקת - כי מזמן לא הצחיקו אותך - כי את דואגת כל כך לכל העולם ששכחת שאפשר לצחוק על זה - כי כולם כל כך רצינים מסביבך אז את לא צוחקת מספיק - כי צחוק היא פעילות ספורטיבית ויורדים 250 קלוריות בהפעלה - או כי פשוט את כלכך אוהבת לצחוק ולמזלנו את גם כלכך מצחיקה ושאת צוחקת, אי אפשר לעמוד בפניך ומי שלידך תמיד נקרע מצחוק

אם אחת מהתשובות היא נכונה או כל התשובות נכונות אז קדימה, תביאי את החברות, את השכנה, את הבנות מהעבודה ואת כל מי שאת רק רוצה, לסדנאות צחוק לנשים שכולו חגיגה!!

סדנת צחוק בשיטת יוגה צחוק לנשים תיתן לך זמן איכות עם החברות, עם אופציה לעשות שטויות, לרקוד, להשתולל, לשחק, להשתטות ואולי אפילו ללכת מלחמת כריות... מה שבטוח יהיה מצחיק !

 

יוגה צחוק לנשים בגיל הזהב

 
 

 

פעילות יוגה צחוק מעולה לכולם אבל לנשים במיוחד

הצחוק הוא נוגד מתח ידוע ומי כמוכן יודעות כמה עומס יש על נשים באשר הן, כאשר אנו צוחקות, הראש נקי ממחשבות כל החושים שלנו מתמזגים ללא מאמץ ואנו חוות הרמוניה, לרגע קט אנו לא בדאגות לילדים, למטלות הבית, להתחייבויות שבעבודה.. לרגע יש לנו שלווה פנימית, רוגע והרפיה.

בנוסף הצחוק שומר על בריאותכם ומחזק את המערכת החיסונית שלנו. ידוע שמגיל מסוים נחלשת המערכת החיסונית ואנו חשופים ליותר מחלות, כאן נכנס הצחוק ומפעיל את קסמיו: הצחוק מסייע בהגדלת רמת הנוגדנים בגוף, נוגדנים שלהם תפקיד חשוב בהגנה מפני וירוסים וחיידקיים, מי כמוכן יודע כמה להיות חולה זו לא אופציה בשגרת חיים העמוסה.

 

סדנת יוגה צחוק לנשים

סדנת צחוק לנשים

פעילות גיבוש לנשים


הקשר בין סדנת צחוק וכושר

דבר נוסף למי מכן שאין זמן ללכת לפעילות כושר וספורט, אל דאגה, סדנת יוגה צחוק לנשים טובה ומשתווה לפעילות אירובית, הצחוק מעורר את מחזור הדם, מאיץ את קצב הלב כשאנו צוחקות אנו מכניסות יותר חמצן לגוף, לאחר צחוק ממושך אנו מרגישות ערניות יותר רעננות יותר אנרגטיות ובתחושה כלכלית מצוינת.

בסדנת צחוק לנשים יש דגש על הרפיה ממתחים יש מתיחות ונשימות, יש דגש על ריקוד ותנועה, יש מוזיקה שנשים אוהבות, יש יותר שיתופיות והקשבה יש סיפורים מצחיקים מהבטן, ויש מקום מכיל להשתטות לרגע ולחזור להיות ילדות או בקיצור אחווה נשית!

 

ממליצה על יוגה צחוק בסדנאות העצמה לנשים

 

ממליצה על סדנת צחוק לנשים - יום האישה - חברת TetaRay

 

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.