לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק לימי הולדת

סדנת יוגה צחוק לימי הולדת מושלמת לאנשים שהם צחקניים מטבעם, לאותם אנשים אופטימיים שרק מחפשים סיבות כדי לצחוק, ליהנות ולשמוח.

ומנגד, סדנת יוגה צחוק יכולה להתאים מאוד גם לכל אלו שבאמת חסרות להם סיבות לצחוק, שעברו תקופה לא פשוטה, משבר או כאב וצריכים לחדש אנרגיות..

יום הולדת הוא יום שאפשר להעביר אותו בחגיגה אינטימית עם עצמינו או אולי בחבר קרוב, לעשות משהו משמח שתמיד רצינו לעשות ולא עשינו, לנסוע למקום שאנחנו אוהבים במיוחד ושמשרה עלינו תחושה טובה..

או לחילופין, לתת לעצמנו להיות מוקפים באנשים שאנחנו אוהבים ושאוהבים אותנו ולעבור איתם ביחד, חוויה של סדנת צחוק יוצאת דופן ביום הולדת שלכם.

סדנת צחוק אחת, לעולם לא תהייה זהה לסדנת צחוק אחרת, מהסיבה הפשוטה שמה שעושה את הסדנה, אלו אותם האנשים שמשתתפים ולוקחים בה חלק.

חוגגים יום הולדת עם סדנת צחוק

יוגה צחוק ליום הולדת

סדנת צחוק לבנות ליום הולדת 9


 

מתנת סדנת צחוק ביום הולדת

סדנת צחוק לימי הולדת בשיטת יוגה צחוק, היא ללא ספק מתנה מופלאה אם אתם רוצים לשמח מישהו ביום הולדתו, להקיף אותו באנשים שהוא אוהב ולהדביק את כולם בצחוק מתגלגל במסיבת יוגה צחוק פרטית.

אנו מתאימים את הסדנת יוגה צחוק לימי הולדת לגילאים של המשתתפים ולכן, הסדנאות צחוק בסופאני מתאימות לגילאים 7-90...

אם אתם מתכננים מסיבת יום הולדת לילדים או למבוגרים, לא משנה מה הגיל, אפשר לחגוג את היום הולדת עם סדנת צחוק חוויתית ובלתי נשכחת אשר יהיה מלא בצחוקים ושמחה גדולה.

מאד קל לגרום לרפלקס הצחוק להתחיל להתגלגל ולסחוף אחריו את כולם בכל סדנת צחוק לימי הולדת. ילדים, נוער, נשים, מבוגרים, הגיל ממש לא משנה כי הצחוק שייך לכולם!

 

המלצה לפעילות סדנת צחוק לימי הולדת sweet 16

 
 
 

 

סדנת צחוק ליום הולדת 16 - Sweet 16

שש עשרה, הוא גיל מיוחד, כבר לא ילדה, עדיין לא אישה, פשוט נערה בשיא פריחתה. זהו יום הולדת של שמחה והתרגשות, להיות מוקפת בחברות הכי טובות, ליהנות מכל תשומת הלב, להרגיש מיוחדת וגם לעשות משהו ייחודי וחוויתי, משהו מרומם, מגבש, מעצים, שמח, מצחיק שנשאר בתור זיכרון מתוק שמלווה אותנו הלאה.

אם אתם אוהבים לצחוק ובא לכם פעילות מקורית וכייפית ליום הולדת, סדנת צחוק היא התשובה בשבילכם. צחוקים עם חברים טובים ביום הולדת יוצר שמחה, כיף קרבה, וחוייה משותפת בלתי נשכחת.

ליום הולדת, מסיבת רווקות או סתם כמה בנות שרוצות להנות ביחד ולשרוף 600 קלוריות בשעה של צחוק!

סדנת צחוק לחברות טובות


 

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.