לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנאות צחוק

סדנאות צחוק של סופאני כיום מותאמות לקהלים מגוונים, לקהל פרטי ולחברות וארגונים, אנשים שהשתתפו בסדנת צחוק מספרים על חוויה שונה ומיוחדת, על שינוי מהיר במצב רוח לפני ואחרי, על היכולת לשחרר משהו עמוק מבפנים ופשוט להיות - דרך הלגיטימיות שבצחוק הממושך.

את החוויה שבסדנת היוגה צחוק ניתן לקחת הביתה ככלי שימושי לחיים, הן בהתמודדיות הבלתי פוסקות של החיים והן לשיפור התקשורת הבין אישית.

מה הן סדנאות צחוק ?

סדנאות צחוק הן סדנאות היוצרות שמחה גדולה וצחוק מדבק בין כל המשתתפים. הסדנאות של סופאני ממלאים את הקהל במלא אנרגיה, התלהבות, ביטחון עצמי, יצירתיות ובסוף הסדנה, משאיר את המשתתפים עם תחושה של שחרור וחופש מכל הדאגות ומתחים שמעסיקים אותנו ביום יום.

סדנת צחוק מתאימה לכל אחד ולכל סוג של אירוע כי הסדנה הינה פעילות חוויתית השוברת מחסומים, מגשרת על הבדלי תרבות, מין וגיל ומורכבת מפעילות קבוצתית מגבשת היוצרת תחושה של קירבה ואמון בין המשתתפים בין אם מדובר על סדנאות צחוק למבוגרים, סדנת צחוק לנוער או סדנת יוגה צחוק לילדים.

במהלך הסדנה, צוחקים ללא סיבה ונהנים מחוויה בלתי נשכחת. ההפעלה פשוטה, קלה ולא דורש ידע או נסיון קודם - צחוק זה דבר קל ונגיש לכל אחד. הצחוק הוא דבר מדבק כך שמלבד התרגילים המבדחים, האחד מדביק את השני בצחוק בפרצופים המחייכים ובקולות הרמים.

סדנאות צחוק
 
סדנאות צחוק למבוגרים
 
 

איך סדנת צחוק מתנהלת ?

אנחנו מגיעים לסדנה עם מחצלות, מוסיקה, כריות ושאר האביזרים הנדרשים ומכנסים את כל המשתתפים למעגל היכרות קצרצר. זהו מעגל שבירת הקרח שנכיר ונתוודע לכל מי שכאן (הצחוק מגיע כבר מהשלב הזה..).

אנחנו מספרים מה הולך לקרות, מה זו סדנת צחוק, איך הסדנה מתנהלת, כמה למה איך ומדוע. מכאן, מקימים את המשתתפים על הרגליים עם קצת מוסיקה מקפיצה ומשעשעת עושים חימום לגוף ולמצב רוח, ומתחילים בסדנה.

תרגילי צחוק לצד תרגילי נשימה, דגש על מוסיקה ותנועה, תרגילים בזוגות שורות מול שורות, מלחמת כריות, משחקי מילים, משחקי תפקידים, הליכות מוזרות, ריקודים מצחיקים ועוד.

סדנאות צחוק מתאימות לכל גיל ובכל שלב בחיים. ככל שאנחנו מתבגרים אנו צריכים לצחוק יותר, כנגד כל הדאגות שיושבות על כתפינו. אנו מתאימים את תוכן הסדנאות לסוג האירוע ולסוג הקהל המשתתף בסדנה.

הסדנאות מותאמות לכל סוג של אירוע בכל יום בשנה, בכל הארץ מצפון לדרום וגם מחוצה לה. באשר למנחים – כריזמטיים צעירים ותוססים, מפוצצי אנרגיות שמתחייבים לעשות שמח, להקפיץ את הקהל וליצור חוויה ייחודית ומצחיקה.

סדנת צחוק לנשים

סדנאות צחוק לחברות

יוגה צחוק למשפחה


מה קורה לאחר סדנת צחוק ?

ככלל, כאשר אנשים עוברים חוויה כלשהי המוח מתייג אותה כשלילית או חיובית. כאשר צוחקים ממושכות מוחנו מתייג את החוויה כחיובית ואת האנשים סביבנו כשותפים לחוויה החיובית.

במהלך סדנאות צחוק, מלבד ההרגשה הטובה השוטפת והאופפת אותנו, משתחררים המחסומים ומוסרות העככבות ונוצרת הרגשת אמון וקירבה בין המשתתפים שחווים יחד את הסדנה.

עקב הצחוק מופרשים בגופינו אנדרופינים וסרוטנין, הורמונים שיוצרים הרגשה טובה ושמחה.

לאחר פעילות של יוגה צחוק, מוצף גופינו בהורמונים אלו, והתחושה הכללית של רב המשתתפים היא הרגשת שמחה ועליצות. צחוק מחזיר אותנו לילדות, לפשטות ומקנה לנו תחושה של חופש ושחרור.

מה זה לא?

אין זאת סדנת בדיחות, לא סטנד אפ, לא ליצן ולא קוסם.. זה אתם והיכולת המופלאה שלכם לצחוק וליהנות. ככל שתניחו לשיפוטיות לביקורתיות ולנורמות החברתיות כך יטב לכם ותפיקו הנאה מרובה מהסדנת צחוק באירוע שלכם.

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.