לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנת צחוק להורים וילדים

מה מיוחד בסדנת צחוק להורים וילדים?

סדנת צחוק להורים וילדים בשיטת היוגה צחוק מותאמת במיוחד ליצירת החיבור הנכון בין הורה לילד.

בתור הורים, כולנו נמצאים בתוך מרוץ הבלתי פוסק של החיים, אנחנו מבלים במחיצת ילדינו שעות על גבי שעות, אך לא תמיד מדובר בזמן איכותי עם הילד, לא תמיד אנחנו מסוגלים להעניק לו את מלוא תשומת הלב לה הוא זקוק.

ולכן, אנו מזמינים אתכם להשתתף בסדנאות צחוק להורים וילדים ייחודית אשר מותאמת לגיל הילד ותאפשר לכם להשתחרר ביחד, להיקשר ולבלות זמן איכות, מעצים וחוויתי עם ילדיכם, שמלא בשמחה וצחוק משותפת.

סדנת צחוק להורים וילדים שמה דגש על הביחד, על הקירבה בין ההורים לילדים, מתוך מקום של שעשוע, משחק, יצירתיות, הקשבה, הכלה, אימפרוביזציה, החלפת תפקידים ועוד...

במהלך הסדנה, המבוגרים נכנסים לעולם הילדים ומשילים מעצמם את תפקיד המבוגר האחראי וחוזרים להיות בתפקיד הילד.

צחוק הינו פתרון מופלא לסכסוכים, מגשר על פער גילאים והצחוק מבטל כעסים מידי.

במהלך הסדנת צחוק, לומדים הן ההורה והן הילד כלי חשוב במערכת היחסים שלהם, כלי אותו הם יכולים לקחת איתם הביתה וליישם בחיי היומיום כי חשיבות הצחוק בילדות וגם בבגרות מסייע במציאת רוגע, שלווה ושקט פנימי.

במהלך הסדנת צחוק, לומדים הן ההורה והן הילד כלי חשוב במערכת היחסים שלהם, כלי אותו הם יכולים לקחת איתם הביתה וליישם בחיי היומיום כי חשיבות הצחוק בילדות וגם בבגרות מסייע במציאת רוגע, שלווה ושקט פנימי.

 
 

 

דגשים חשובים בסדנת צחוק להורים וילדים:

הסדנת צחוק להורים וילדים נמשכת כשעה עד שעה וחצי, מתחילה עם סיפור קצר בין ילד לאמו, ממשיכה בחימום מיתרי הקול והשרירים ועוברת לסדרת תרגילי צחוק.

מיד אחר כך עוברים לתרגילים מגוונים ומשעשעים המתנהלים בזוג הורה עם הילד. חשוב מאוד בהפעלה שכזו, לדאוג כי כל הילדים יגיעו בלווי הורה אחד לפחות.

חשוב לא להביא אחים קטנים ולהשתדל במשך הזמן המסוים הזה לתת את מלוא תשומת הלב לאותו ילד, כי זה הזמן שלו.

חשוב לידע את כל ההורים כי זוהי "סדנת צחוק להורים וילדים" כשמה כן היא! הם מחוייבים לקחת חלק ולהשתתף בצורה מלאה, ולא לצפות מהצד.

רצוי לבוא בלבוש נוח וספורטיבי, אמהות- לרדת מהעקבים, אבות לשחרר עניבות!

יוגה צחוק להורים וילדים יחד

סדנאות צחוק להורים וילדים


 

שיתוף על סדנת צחוק להורים וילדים:

במהלך טיולינו ברחבי הארץ במסגרת הפצת הצחוק להמונים, הגענו לכיתה ב' -1 בבי"ס רמז בראשון לציון. היה זה שבוע עמוס בסדנאות יוגה צחוק למסיבות סיום ברחבי המדינה, כך שכל יום היינו בבי"ס אחר, אבל הסדנת צחוק הזאת היתה ללא ספק משהו מיוחד! ארבעים ילדים וכמות זהה של הורים הגיעו חגיגיים בחמש אחה"צ, כשלכולם אמרנו מראש שהשתתפות חובה. הן ההורים והן הילדים הגיעו בלבוש קליל, הסדנה נערכה באולם הספורט של ביה"ס ממערכת ההגברה בקעה מוזיקה עליזה והייתה התרגשות של סוף שנה באוויר.

רמת ההשתתפות בסדנת צחוק ובמיוחד של ההורים הייתה מדהימה. בשל מסת האנשים הצחוק התפשט מהר יותר, והדביק מיד את כל המשתתפים, הייתה אנרגיה אדירה בקהל, ומוזיקה קצבית שלוותה אותנו. הדגש שלנו היה החיבור בן ההורה לילד, מלבד תרגילי צחוק משותפים, חיקויים, מוזיקה בתנועה ושאר הפתעות היו הרבה תחרויות של הורים מול ילדים (הילדים תמיד ניצחו, כמובן, בכל הנוגע לצחוק, השתטות, השתחררות מהירה אין למבוגרים סיכוי מול הקטנטנים).

תרגיל הסיום זכור לי לטובה, ביקשנו מההורים לשבת והילדים עמדו מולם והיו גבוהים יותר, ואז ניתנה הוראה להתחלף בתפקידים: הילד לקח את תפקיד המבוגר, ובמשך דקה או שתיים החל להטיף להורה (שכרגע היה בתפקיד הילד) את משנתו: "צחצחת שיניים?", "הכנת ילקוט"? למה לא הכנת שיעורים ? "לך לחדר שלך אתה בעונש !" וכו'..

במהלך הסדנת צחוק להורים וילדים, היו חילופי תפקידים - המבוגר שיחק את הילד: "אמא תיקני לי.." אני לא רוצה", לא בא לי ", אין לי כוח" אבאאאא תביא לי" לא רוצה לאכול את זה".. התרגיל הסתיים בחיבוק ממושך והודיה על שכל אחד נימצא בחיי האחר. לאחר מכן באו החיוכים והצחוק המשוחרר. התגובות היו נלהבות, האווירה כייפית ומשמחת.

לצפייה בגלריה של סדנאות צחוק להורים וילדים

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.