לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנת צחוק בטבע

יתרונות לסדנת יוגה צחוק בטבע

השילוב של סדנת צחוק בטבע עם אויר צלול הוא שילוב מוצלח מאוד. הסיבה הראשונה לכך היא העובדה שכשאנו צוחקים ממושכות, גופנו צורך יותר חמצן, קצב פעימות הלב מתגבר, הדופק עולה, חם לנו יותר-בדומה לכל פעילות ספורט אחרת המוכרת לנו מחיי היומיום.

חווית סדנת יוגה צחוק בטבע, מנתקת אותנו מהיומיום, מהמחויבויות שלנו, מהטלפונים הניידים ומשאר דאגות החיים, ולכן חווית סדנת צחוק בטבע תורמת לתחושה הזאת, מחברת כל אחד לתחושת החופש והפנאי שלו ויוצרת שבירת שיגרה.

סדנת צחוק בטבע מהווה פתרון מושלם למי שאין באפשרותו להשכיר מקום, או למי שאינו חפץ בהפיכת מעונו לבית סדנאות ואירוח. כשעושים סדנאות צחוק בטבע ניתן לשלב ארוחה, טיול, טרקטורונים או אפילו לינה בשטח.

מבחינת המיקום יש הרבה אפשרויות בחירה: סדנאות צחוק בפארק, אירוח בקיבוץ, מושב, יער או חורשה. למזלנו, בישראל מזג האוויר נח רב ימות השנה, ולכן בעזרת בדיקת התחזית בהחלט ניתן לתכנן יום בטבע לפעילות מהנה.

אם חשבתם על סדנת צחוק באווירה קצת אחרת, אתם מוזמנים להתארח אצלנו בדרך הלב, קיבוץ ברקאי. לקחת פסק זמן מהחיים, להינות מטבע ופסטורליות. ניתן לשלב ארוחה קלה ממגוון גבינות המשק תה וקפה + תמונה.

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.