לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

קצת עלינו

נפגשנו לראשונה בקורס מנחים בשנת 2005 ומאז לא הפסקנו להפיץ צחוק ולהסתובב בדרכים. מגיעים לכל הארץ לפי הזמנה לבחירתכם זוג מנחים/מנחה או מנחַה.
לירון רוסבי ועוזי שמעון מנחים צעירים, כריזמטיים ואנרגטיים מומחים ובעלי ניסיון בהעברת סדנאות יוגה צחוק מול קהלים שונים. מעבירים סדנאות צחוק בכל הארץ, בכל סוגי האירועים, ולכל הגילאים ביחד או לחוד, לבחירתכם! לפעילות מצחיקה ושמחה שאת הקהל על הרגליים מקפיצה.

 

לירון רוסבי
גוף נפש, מלבד זאת בוגרת המדרשה לאמנות, בעלת תואר ראשון באמנות וחינוך. החיבור שלה עם הצחוק החל, כשמה, ביום שנולדה ומאז היא לא מוצאת סיבה להפסיק. יש משהו קסום בצחוק - שמרחיב את הלב, משחרר ומקרב בינינו לבין הבריות, שמחזיר אותנו לאיזשהו תם, ילדות, קלילות, שמוחק דאגות מלבנו ומחבר אותנו עמוק לבטן. היוגה צחוק מבחינתה הוא החיבור לילד שבנו, לצד השמח של החיים לצד האופטימי, החופשי והמשועשע, לצד שמאמין שהכל בסדר והרבה דברים טובים ומשמחים קורים כל יום.

עוזי שמעון
בוקר מנהל בשביל הפרנסה ובערב מנחה סדנאות צחוק בשביל הנשמה . חזר משליחות בדרום אפריקה מטעם הסוכנות היהודית כשליח חינוך של צעירים וסטודנטים. בעל נסיון עשיר של פעילות הדרכתית עם נוער ומבוגרים.מאמין בצחוק כאמצעי לשבירת חומות ומחסומים בין אנשים.

מנחים ליוגה צחוק

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.