לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנאות צחוק לבתי ספר

לא הספקנו להגיד ג'ק .. והילדים המתוקים שלנו גדלו ועברו מהגן לביה"ס. במעבר הזה משהו השתנה..פתאום הם גדולים או לפחות מצפים מהם להיות גדולים רצינים ממושמעים, לצחוק רק בהפסקה להשתעשע רק אחרי הלימודים. משהו בטבעו של הילד נאלץ להתאים עצמו למערכת. כאן אנחנו נכנסים לתמונה - סדנאות צחוק,מאפשרות לתלמידים לעשות שימוש חופשי בצחוק, להשתעשע, לשחק לרקוד ולצהול או בקיצור להיות ילדים. 

מה קשור צחוק לבתי ספר?

סדנת צחוק לבתי ספר בשיטת יוגה צחוק מותאמת לכל גיל ולכל קהל יעד, מצוינת אף לנוער ולמתבגרים בבתי ספר ובכל מסגרת חינוכית, כללי המשמעת חייבים להיות נוקשים מהתלמידים מצופה עמידה בזמנים, שמירה על השקט, הקשבה, סדר ושאר כללי משמעת.

צחוק באמצע שיעור נחשב הפרעה בוטה למהלכו התקין של השיעור. לפעמים בתור מבוגרים אנחנו שוכחים שהם בסך הכול עוד ילדים, שיש בהם עדיין את הצורך לשחק, לרוץ, לדבר בקול רם, לצעוק ,לצחוק ולעשות כרצונם. על המתבגרים מופעלים אינספור לחצים מבית ומחוץ כגון בחינות, ציונים, עמידה בזמנים, ארגון וסדר מחויבויות אישיות, והתמודדות עם עצמם ...

סדנאות צחוק לבתי ספר מועילים לשחרור מתחים, לשחרור הגוף, ע"י תרגילי קול ותנועה, ובין לבין תרגילי נשימה מלבד זאת סדנת צחוק לבתי-ספר היא פעילות מגבשת מאוד, מהמשתתפים נדרשת עבודה עצמית, עבודה זוגית, תרגילי תחרות של קבוצה מול קבוצה, משחק ואימפרוביזציה.

הסדנה מלווה במוסיקה ועבודה עם תנועה ומתובלת בהרבה צחוק. משמחת, משפרת את המצב רוח,מקרבת בין התלמידים, ומטעינה באנרגיות מחודשות.

סדנת צחוק לבתי ספר
 
סדנת צחוק לסיום שנת הלימודים

רעיונות למסיבת סיום בבית ספר

אירוע של מסיבת סיום, הוא הפקה רצינית וחשובה, בשביל התלמידים זהו ערב משמעותי, שמסמל מעבר לשלב הבא.

הילדים מתכוננים לכך, מצפים ונרגשים. הם עבדו קשה כל השנה ומגיע להם ליהנות. אנחנו מצידנו מתרגשים איתם ומזמינים אותם ואתכם ההורים, לקחת חלק בפעילות שמחה עשירה ומגוונת, סדנת צחוק למסיבת סיום. אין כמו הצליל של צחוק ילדנו, אין מראה מחמם יותר את הלב מאשר חיוכים קורנים מאושר.

סדנת צחוק למסיבת סיום מעולות לאירוע סוף שנה לתלמידים בבית ספר.

הסדנאות מותאמות אישית לכל קהל ומותאמות לילדים ונוער מגיל עשר ומשתלבת נפלא גם בפעילויות הורים וילדים. סדנת צחוק לבתי ספר מתאים מאוד גם לתחילת שנה, לאירוע סוף שנה, ימי כיף, לחג פורים או לכל חג אחר בשנה. לבחירתכם מנחה אחד או זוג מנחים (תלוי בגודל הקבוצה).

יוגה צחוק למסיבת סיום

סדנת צחוק למסיבת סיום

סדנת צחוק לילדים בבית ספר


 

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.