לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

מידע על יוגה צחוק

ליוגה צחוק יש יתרונות חברתיים רבים: הצחוק הינו שפה בין לאומית, מגשר על פערים תרבותיים, מקרב בין אנשים, משפר פלאים את הביטחון העצמי, שובר קרח במצבים מביכים לפעילות מהנה עם תוכן וערך מוסף לכל אירוע ולכל מטרה.

על יוגה צחוק

יוגה צחוק - את השיטה של היוגה צחוק פיתח ד"ר מאדן קאטריה רופא משפחה הודי מבומביי. במסגרת עבודתו הגיע לתובנה שאנשים שצוחקים יותר, בריאים יותר. כמו כן, שאפשר לצחוק ולהינות מהשפעתו החיובית של הצחוק גם ללא סיבה.
הקונספט של היוגה צחוק בנוי על מספר עובדות שאחת מהן היא: גופנו אינו יודע להבחין בין צחוק מדומה, מכוון, לבין צחוק ספונטני, בשניהם אנו מקבלים את אותן התופעות הפיזיולוגיות, שיוצרות הרגשה טובה ותורמות לבריאות הגוף והנפש.

סדנאות צחוק - בארץ

כיום פועלים בארץ מספר מכובד של מועדוני צחוק הפועלים בצורה קבועה בכל איזור ולרב פתוחים לקהל הרחב בחינם או בתשלום סימלי. מלבד זאת המנחים הטובים ביותר מגיעים עד אליכם הביתה או לחיק הטבע בכל הארץ ובכל יום בשבוע להעביר סדנת צחוק בלתי נשכחת.
כמעט לכל תחום היום יש תחרות בריאה, תחרות היא דבר מצוין, ידוע כי תחרות טובה גורמת לאנשים להשתפר ולתת שירות טוב יותר, להציע מחיר בהתאם למתחרים בשוק, ובעיקר לנסות להיות טובים יותר ואטרקטיביים יותר במה שהם מציעים ונותנים. אנו כאן בשבילכם זמינים בנייד ובמייל לכל שאלה או בקשה, נשמח לתת לכם פרטים, טלפונים של ממליצים, ולבוא לכל מקום בארץ או בחו"ל שבו תחפצו לקיים את האירוע שלכם. לפעילות מהנה עם תוכן וערך מוסף לכל אירוע ולכל אירוע !

במה מועיל הצחוק מבחינה בריאותית ?

לצחוק יתרונות רבים הן מבחינה רפואית והן מבחינה נפשית:
צחוק גורם להפרשת אנדרופינים ואנקפאלינים מהמוח לגוף, הורמונים המשככים כאבים, מפחיתים דלקות, מזרזים תהליכי החלמה וגורמים למצב רוח טוב. לפי מחקרים רבים שנערכו נמצא כי לאחר הצחוק ישנה ירידה משמעותית בלחץ הדם ובאדרנלין וקורטיזול, שהם הורמוני הדחק המופרשים, בין היתר, במצבי לחץ ומצוקה, מלבד זאת נמצא כי הצחוק עוזר בשיפור הזיכרון מחזק את המערכת החיסונית: הצחוק מסייע בהגדלת מספרם של התאים הלבנים וכמו כן מגדיל את רמת הנוגדנים בגוף, לאחר צחוק ממושך ישנה עליה חדשה בנוגדנים מסוג ההימוגלובין, נוגדנים אלו מגינים על הגוף מפני וירוסים וחיידקים שונים.

הצחוק מבחינה נפשית

הצחוק תורם רבות למצב רוח מרומם, הצחוק היא תרופה טבעית למצבי דיכאון, מועקה, התמוטטות עצבים, ונדודי שינה תופעות הנפוצות מאוד בעולם המערבי בו אנו חיים. אנשים שהשתתפו בסדנאות צחוק מדווחים על שינה רציפה בלילה, ירידה בכמות המחשבות הטורדניות ותחושה טובה של שימחה.

יוגה צחוק              סדנאות צחוק

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.