לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנאות צחוק לחברות וארגונים

חשיבות סדנת צחוק לחברות

במהלך סדנת צחוק לחברות וארגונים גדולים או קטנים ישנה הרגשה של גיבוש ושותפות ביחד. צחוק משותף זו חוויה חזקה ועוצמתית מאוד במיוחד כשנשארות תמונות של סדנת הצחוק שינציחו את האירוע שלכם.

אין יותר טוב לגיבוש קבוצת אנשים מאשר לצחוק ביחד בסדנת צחוק. צוות העובדים שרגיל לפרצופים רצינים, לשגרת עבודה צפופה וללחצים יומיומים מוצא עצמו מוקף הדי צחוק ופרצופים מבודחים ומשועשעים.

הצחוק ידוע כמדבק, ממיס קרחונים ומקרב בין אנשים וכשמישהו מביט לתוך עינך ומתפקע מצחוק קשה להיות אדיש.

ברור היום מעל לכל ספק כי חברות וארגונים בנויים מאנשים המרכיבים אותם. ממחקרים רבים שנערכו בתחום, עולה העובדה שעובד טוב הוא עובד שמרגיש תחושת סולידריות ושייכות למקום עבודתו.
אותו עובד יהיה אפקטיבי, עובד שמגיע בזמן, שעבודתו חשובה לו ושהוא מרגיש כחלק בלתי נפרד מהמקום.

לא פעם אנו שומעים על אנשים שעוזבים את העבודה מסיבות אישיות, "לא הסתדרתי עם האנשים..." "..האווירה במקום לא טובה .." , "...לא מעריכים אותי מספיק".. וכו'

 
 
 


סדנת צחוק לעובדים - חוויה מיוחדת ומגבשת

על מנת ליצור חברה, ארגון או תאגיד חזק ומוצלח ולא משנה עם מדובר על צוות גדול או קטן יש צורך בין היתר בגרעין חזק של אנשים שמרכיבים אותו. לפיכך, יש צורך לאמץ את הגישה בה אנו מתגמלים את העובדים, דואגים להם, קשובים להם, באים לקראתם, משקיעים בהם, ויוצרים קשר חברתי וגיבוש ביניהם עם סדנת צחוק לעובדים.

לא זאת בלבד אלא גם אופי הקבוצה הוא משמעותי, קבוצה מגובשת של עובדים תהיה יעילה יותר אפקטיבית יותר, כאן נכנסת לתמונה סדנת צחוק לעובדים וצוותים וסדנת גיבוש לעובדים בחברות ובארגונים.

סדנת צחוק לימי כיף

סדנת צחוק לעובדים

סדנאות צחוק לגיבוש עובדים


 

איך מתנהלת סדנת יוגה צחוק לחברות?

מדובר בסדנאות צחוק שמורכבות מתרגילי צחוק מגוונים משולבים בתנועה משחק, חיקוי, מוסיקה ועוד..

סדנת צחוק בשיטת יוגה צחוק לחברות וארגונים גדולים או קטנים נחוות אצל העובדים/צוות כאירוע מרענן קליל נעים ומצחיק יוצרת שינוי אווירה בצוות, מפחיתה לחץ ומתח, מקרבת בין העובדים, משפרת את הקשרים הבין אישיים יוצרת קירבה שימחה, מרחיבה את מעגלי החברים, יוצרת תחושת שיתופיות גדולה, ומטעינה באנרגיות מחודשות. 

מעולה למסיבת פרטיות, מסיבות סיום, ערב גיבוש, ימי כיף, ערב חברה, גיבוש עובדים, גיבוש נוער וכד'. לא משנה אם מדובר על קהלים גדולים או קהלים קטנים, בכמות המשתתפים או בקהל יעד , כשהצחוק מתפרץ בצוות הקסם פשוט קורה!

 

סדנת צחוק לעובדים כל כך חשוב דווקא בימינו

בעידן הפוסט קורונה כשהעולם חווה התפטרות המונית של עובדים ומנהלים ממקומות עבודה, כשהאמון של העובדים במקום העבודה והמוטיבציה לעבוד בכלל נשחקו, חשוב יותר מתמיד להשקיע בפרט ובקבוצה של העובדים והמנהלים לשימורם ולהעלאת המוטיבציה שלהם.
 
סדנת יוגה צחוק לעובדי חברות וארגונים ומקומות עבודה בכלל עושה את העבודה! הסדנה מגבשת את העובדים וצוותים בכך שהם חווים ביחד צחוק התרגשות ותנועה במשך שעה של צחוק משוחרר עד שהם כבר לא יכולים לצחוק יותר - פיזית. מדובר בפעילות של שעה שמתאימה לכל כמות משתתפים, בכל גיל ומכל סוג ומגזר בישראל: חילונים, דתיים, חרדים, ערבים וכו'

לצפייה בגלריה של סדנאות צחוק לחברות וארגונים

 

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.