צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

לצחוק כל הדרך לחתונה

סדנת צחוק למסיבת רווקות

גם אם לא יצא לכם להשתתף באחת כזו, בטח שמעתם על סדנת צחוק לחברות או סדנת צחוק שמזמינים באופן פרטי.

אז... מה הקטע בסדנת צחוק? מה, שכחנו איך צוחקים? אין מספיק קומדיות בערוץ המשפחה? ולמה דווקא למסיבת רווקות? מה ייצא לי מזה שאני ועוד 10 בנות שאת רובן אני כלל לא מכירה נצחק ביחד עד שהבטן תתפקע, האם זה יוביל לאיזשהו חיבור מיוחד שיהפוך את ההכנות לחתונה למשהו כיפי ומיוחד?

סדנת צחוק למסיבת רווקות כדי ללכת על משהו שונה

לא עוד סקסולוגית או ספא או בית קפה, סדנת צחוק במסיבת רווקות הינו ארוע חוויתי ושונה שהוא נטו סביב אנשים ואינטראקציה ביניהם. הרווח הוא כפול - גיבוש חברתי מצד אחד, ומצד שני הפגת מתחים, הורדת לחצים, עירור של רגשות חיוביים אשר נשחקו, הקטנת עוצמתם של רגשות שליליים ומחשבות שליליות וגילוי מחדש של שמחת החיים.

צחוק הוא אף אמצעי ריפוי טבעי וזמין. סדנת צחוק לחברות הכי טובות, לפני שאחת מכן פוסעת אל עבר חיים חדשים כאישה נשואה וכל הקלפים עומדים להיטרף, יהפוך את מסיבת הרווקות שלך לארוע בלתי נשכח.

סדנת צחוק למסיבת רווקות, לחברות או לפרטיים הן בעצם אחת משתי אפשרויות: יוגה צחוק - תרגול צחוק אשר הבסיס לו הוא האמונה שלא צריך גירוי מצחיק על מנת לצחוק. יוגה צחוק עשויה להיתפס כמוזרה או כלא מתאימה לאנשים שונים ויש לקחת זאת בחשבון לפני הביצוע.

האפשרות השניה היא האפשרות הקלאסית של הזמנת שחקנים/ קומיקאים מקצועיים אשר יעבירו סדנה חוויתית עם פעילויות משעשעות הגוררות צחוק, מלוות בבדיחות ובמיוחד בבדיחות פנימיות (ישנות וחדשות) וביצירת סיטואציות קומיות.

גם מופע סטנד אפ קומדי (המערב את הקהל רק בקטעים מסוימים ובנוי בעיקר על ההופעה של הקומיקאי/ שחקן המקצועי).

כאשר מארגנים סדנת צחוק למסיבת רווקות רצוי לוודא שאכן האמן האחראי על ההופעה יהיה מישהו שיכול לחוש את קהל הנשים ולא לערב פגיעה בכבודם של המשתתפים לצורך הצחקה. רצוי שהערב ייבנה באופן שיאפשר כניסה של המשתתפות לחוויה בצורה הדרגתית ובקצב המתאים להן.

מזל טוב !!

חזרה לעמוד יוגה צחוק למסיבת רווקות

להזמנת סדנת צחוק - יוגה צחוק

התקשרו: 050-2867199 - לירון
050-2604004 - עוזי

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.