לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנאות צחוק ודמיון מודרך

לדמיון שלנו יש כוח אדיר, השילוב עם צחוק יוצר תהודה מיוחדת במינה, פעמים רבות בחיים, אנו ניצבים בפני התמודדיות שונות, רגע לפני אנחנו הרבה פעמים מוצאים את עצמנו, מדמיינים את התחזית הכי נוראית שתקרה, מתוך האמונה כי כך נוכל להתכונן נפשית לגרוע מכל.

עליה וקוץ בה – ברגע שידמיינו את הדבר, ראינו אותו במוחנו ואנו משחזרים את התמונה הזאת שוב ושוב אנחנו בעצם ממגנטים את התמונה הזאת לתוך חיינו כמו נבואה המגשימה עצמה.

אנו שורפים הרבה אנרגיה על מה יקרה אם לא ..אם יסרבו לנו, אם לא יסכימו אם זה לא יקרה ... אנחנו תכופות נתקעים בשלב זה משום שזה הציף לנו כל כך הרבה פחדים ומילא אותנו בייאוש, שלפעמים אנחנו אפילו מוותרים בראש... " למה לטרוח בטח זה כבר אבוד" .."למה בכלל לשאול היא בטוח תגיד לא "....חבל על השיחה גם ככה זה לא יעזור בכלום .."

אם זה נשמע לכם קצת מוכר אני מזמינה אתכם לנסות תרגיל מתוך סדנת צחוק בשיטת היוגה צחוק ולאמצו אליכם ככלי לחיים. התרגיל הזה מגיע אליכם מתוך שנים של ניסיון ושימוש בלתי פוסק זה כל פעם מפתיע אותי מחדש ומשמח, אבל אחרי שנים זה כבר לא ניראה כמו קסם אלא יותר כחלק מהחיים. 

מהות התרגיל הוא להתרכז בתחזית הרצויה לכם. להחזות אותה בדמיונכם שוב ושוב ולשלב צחוק בתוכה.

לצורך התרגיל קחו לכם מספר דקות לבדכם והשתיקו טלפונים. עצמו עיניים, קחו מספר נשימות עמוקות, עתה דמיינו סיטואציה מסוימת שאתם חוששים מפניה, זה יכול להיות כל דבר: בחינה חשובה, פגישה עם אדם מסוים, החלפת מוצר בחנות, רכישה גדולה, שיחה טלפון שאתם דוחים, בדיקה רפואית או כל דבר אחר, לצורך הדגמה ניקח סיטואציה של יום לפני בחינה חשובה:

דמיינו את עצמכם מגיעים לכיתה, דמיינו כי אתם מציצים בשעונכם וצוחקים כי הגעתם מספר דקות לפני הזמן ובנחת, המקום המועדף עליכם פנוי ואתם מתיישבים בו,דמיינו איך אתם מקבלים את טופס הבחינה עוברים על השאלות ומתחילים לצחוק, כל השאלות הן שאלות פשוטות שברור לכם כי אתם יודעים את התשובות עליהן. 

דמיינו אתכם מסתכלים אל שאר חבריכם לכיתה וצוחקים אליהם בלי מילים ראו כיצד הם צוחקים אליכם בחזרה, חשוב מאוד שכשאתם עושים את ההחזיה הזו בדמיונכם ציחקו בקול רם ברגעי הצחוק בתרגיל, ציחקו צחוק של שחרור והקלה ,למראה הבחינה הקלה, כעת ראו איך אתם מגישים את המבחן כשהוא כתוב להפליא ומוסרים אותו לבוחןלפני שהסתיים זמן הבחינה, תוך כדי שאתם צוחקים, ראו את הבוחן צוחק אליכם בחזרה ומברך אתכם לשלום. 

ראו איךהזמן חולף ואתם מקבלים את המבחן בחזרה עם ציון מצוין שכתוב בענק ליד שמכם. ציחקו שוב הפעם צחוק של שמחה, והודיה.

תרגלו את התרגיל מספר פעמים לפני המבחן . בהצלחה. 

כותבת המאמר :לירון רוסבי, מטפלת הוליסטית ומנחת סדנאות צחוק בשיטת היוגה צחוק. 

חזרה לכל המאמרים

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.