לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

צחוק וחשיבה חיובית

צחוק הוא כלי ריפוי חשוב, לא סתם נבראנו עם מנגון מופלא שכזה, דווקא אנחנו, מכל בעלי החיים הקיימים לא קיבלנו יכולת הסתוות, לא קיבלנו ארס, לא קיבלנו קוצים, פרווה, ציפורניים חדות, קיבלנו צחוק.

אני מניחה שבורא עולם נתן לכל ברואיו בדיוק מה שהיו צריכים כדי לשרוד, אנחנו שבעל כורחינו קיבלנו דעת, קיבלנו יחד עם זאת לא מעט סבל, כאב, מחלות, וכמובן נעשינו בני תמותה ולכן מתקיים בחיינו שכול.

אנו מסוגלים להתמודד עם כל הקשיים האלו בעזרת לא מעט דברים, כשצחוק הוא אחד מהם. הייתרונות שלו הם שהוא זמין לנו, הוא אישי- לכל אחד יש צחוק משלו, הוא לא עולה לנו דבר, הוא גורם להפרשת אנדרופינים וסרוטנין מהמוח, הורמונים היוצרים בגופינו תחושות פיזיות חיוביות. והוא פשוט וקל, לא דרוש ידע וניסיון קודמים.

אחד הדברים החשובים שצחוק קשור בהם הוא חשיבה חיובית, ברגע שאנו צוחקים יש לנו הקלה, מתח מתפרק, לחץ נישבר, הכל ניכנס לפרופורציות ,וכשדברים ניכנסים לפרופורציות קל לנו לגשת אליהם להתמודד איתם.

חשיבה חיובית המלווה בצחוק הם כלים שניתן ללמוד אותם, לתרגל אותם ולבסוף להפוך אותם לחלק מאיתנו. התועלת היא עצומה. כלכך הרבה אנרגיה אנו שורפים על מה יקרה אם .... במקום פשוט לחשוב על הדבר הטוב שאנו רוצים שיקרה, אנו ממגנטים אלינו את הגרוע מכל.

מחשבה היא תדר, מילה היא תדר, ולכן כדאי לנו לשדר על תדר חיובי, בדומה מאוד לרדיו אותו אנו מכוונים אותו על התחנה שאתם רוצים לשמוע, ממש אותו דבר, כדאי לכם לכוון את מחשבותיכם לתוצאות הרצויות ולא לתוצאות שאתם כה חוששים מהם.

צחוק עוזר לנו לשמור על מחשבותינו בצורה חיובית, הוא מכניס איכויות של ספונטניות, של קלילות, של ויטאליות, של יכולת, נותן לנו אנרגיה ומתעל אנרגיות קשות לאנרגיות טובות, צחוק ממלא את המצבורים שלנו, נותן לנו שקט ריגעי, ממש כמו לעשותre start במחשב.

צחוק ממגנט אלינו אנשים חיובים שגם בחייהם קיימת שימחה. צחוק הוא התרופה שלנו למחלות שפיתחנו בגופינו ולכאב שמצוי בנו. זה זמן מצויין לבדוק איזה סוג של מחשבות ממלא את ראשכם ? איזה סוג של מחשבות מכתיב את חייכם, האם צחוק הוא חלק מחייכם...? 

כותבת המאמר: לירון רוסבי, מטפלת הוליסטית ומנחת סדנאות צחוק בשיטת יוגה צחוק.

חזרה לכל המאמרים

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.