לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

איך להפוך מסיבת רווקות לאירוע שכולן מדברות עליו

סדנת יוגה צחוק למסיבת רווקות

גם אם לא יצא לכם להשתתף באחת כזו, בטח שמעתם על סדנת צחוק לחברות או סדנת צחוק שמזמינים באופן פרטי.

אז... מה הקטע בסדנת צחוק? מה, שכחנו איך צוחקים? אין מספיק קומדיות בערוץ המשפחה? ולמה דווקא למסיבת רווקות? מה ייצא לי מזה שאני ועוד 10 בנות שאת רובן אני כלל לא מכירה נצחק ביחד עד שהבטן תתפקע, האם זה יוביל לאיזשהו חיבור מיוחד שיהפוך את ההכנות לחתונה למשהו כיפי ומיוחד?

איך להפוך מסיבת רווקות לאירוע שכולן מדברות עליו

מסיבת רווקות זה אירוע מיוחד, כזה שמסמל תום תקופה אחת ותחילתה של חדשה ושתי תקופות שההבדל ביניהן הוא לא כזה שניתן להתייחס אליו בקלות ראש בכל זאת, אנחנו הופכות מרווקות שפחות או יותר לא דופקות חשבון לכלום ל… נשים נשואות. תגידו, מה אבל זה אותו הדבר רק שינוי סטטוס בת.ז אבל לא. השינוי הזה מהר מאוד גורר איתו מגורים משותפים, אם לא היו כאלו כבר קודם אבל השינוי הגדול באמת שמגיע בד"כ לא הרבה אחרי החתונה הוא… נכון, ילדים! וזה באמת משנה את התמונה. אז מה אנחנו רוצות לעשות במסיבת רווקות שלנו? לחצוץ בצורה ברורה בין התקופות ולציין את המעבר הזה בין בחורה קלילה וחסרת משקל ואחריות רצינית (מישהי אמרה אמא?) לבין אישה נשואה שמתחילה תקופה קצת אחרת עכשיו בחייה. אנחנו רוצות אירוע שנדבר עליו ונזכור אותו שנים קדימה.

אילו אטרקציות יש למסיבת רווקות?

יצא לנו לשמוע או להיות במסיבות שהיו בהן כל מיני אטרקציות למסיבת רווקות, חלקן היו מרעישות וחלקן אולי טיפה מביכות. ניתן לחשוב באופן מעט סטריאוטיפי שהפעלה למסיבת רווקות צריכה לכלול חשפן או משהו אחר שקשור בסקס. זה קיים וזה חלק מהז'אנר אבל לומר שזה החלק המוצלח של עולם מסיבות הרווקות? אולי בסרטים אמריקאים. במציאות זה לא פעם מביך מאוד, בנאלי מידיי או לעיתים פשוט קצת מגוחך. אז מה כן? מכירות הפעלות לימי הולדת? אז לא כזאת! גם לא הפעלה למסיבת סיום. ישנן הפעלות שנתפרו היטב עבור סוגי מסיבות כאלו שישאירו אתכן עם לסתות כואבות אבל לא מהסיבות שאתן חושבות

אתן אוהבות לצחוק?

לאחרונה התווספה אופנה חדשה וכל כך מוצלחת עד שהיא תופסת כאש בשדה קוצים במסיבות כאלו. תרים יד אחת שמעידה על עצמה שהיא לא אוהבת לצחוק. תעז מישהי לומר על אירוע בו היא צחקה את נשמתה שהוא לא היה אירוע סופר מוצלח. העובדה הכי בסיסית היא, שאנחנו צוחקים אנחנו נהנים. כזה פשוט! אם היינו במפגש או אירוע וצחקנו, סימן שנהנינו! יש אנשים שהמומחיות שלהם זה לגרום לנו לצחוק. והרבה. ואני לא מדברת על מופע סטנדאפ, שזה דבר מדהים כשלעצמו, אבל סטנדאפיסטים הם מגוונים ויש מוצלחים יותר ויש פחות ויש סוגים שונים של הומור וקשה לדעת מראש אם כולן יתחברו לזה שאנחנו נבחר. ואני לא מדברת על הסטנדאפיסטים התותחים באמת שכולנו מכירות ובטוח נצחק מהם או מהן, אלו פשוט לא מגיעים למסיבת רווקות וגם אם כן, המחיר יהיה מין הסתם בהתאם, כמו החתונה עצמה אולי. אז יש דבר אחר שהוא הנאה מובטחת וכזאת שלא תשאיר אף אחת לא צוחקת עד כאב בטן. קוראים לזה סדנת צחוק.

מה זו סדנת צחוק למסיבת רווקות?

זו סדנה עם מנחה שיודעת את הסודות הכמוסים של הטכניקה המדהימה שתגרום לכן פשוט לצחוק מהנשמה. לצחוק עד שיכאבו לכן הלסתות. וזה בלי שהן יספרו לכן בדיחות או פאנצ'ים וגם ירדו על אף אחד שיושבת בשורה הראשונה. סדנאות צחוק זה לא משהו חדש. זה קיים המון שנים והיה עד כה נחלתם של כאלו שחיפשו את זה טוב והלכו לזה כדי להשיג תרפיה לנשמה. היום זה כבר חצה את הקווים והגיע למסיבות רווקות והרווח כולו שלנו! מסיבה שצחקתן בה בטירוף היא כזו שלא רק שתזכרו לנצח, היא גם תחבר בין כולן ותיצור אווירה קלילה, מוטרפת ומשחררת במיוחד.

לעמוד יוגה צחוק למסיבת רווקות

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.