לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

טיפים לשיפור מצב הרוח

1. פרגון - כולנו יודעים שהוא חשוב, אנחנו אף מפרגנים לחברינו ומכרינו אבל פרגון עצמי הוא החזק מכולם, ויש לו אפקט מדהים. הקפידו לפרגן לעצמכם בבוקר ובערב מספר פעמים ביום. תנו אישורים לעמכם. אני מעולה! אני ניראה טוב היום! אני מרגיש מצוין, כל הכבוד לי על..!

2. שנו תחושה באמצעות עשייה - דעו לזהות אתהפעולות שעושות לכם טוב. לקבל עיסוי, לעשות צעידה, לרוץ, לנקות את הבית, לעבוד בגינה וכו'..ברגע הראשון שאתם חשים ירידה ונפילה באנרגיות החיוביות שלכם, אל תחכו, בחרו בפעולה שעושה לכם טוב והחלו במלאכה..

3. חומר מבדר - רכשו דיסקים של סטנדאפיסטים טובים האזינו ברכב בדרככם לעבודה, או כשאתם תקועים בפקקים, צחוק יוצר מצב של הרפיה נפשית ופיזית ומלבד העובדה שמצב הרוח שלכם ישתפר צחוק ידוע כמחזק את מערכת החיסון ומאריך את תוחלת החיים. כמו כן-הפגינו גם כלפי חוץ את חוש ההומור שלכם! לבשו חולצות מצחיקות עם כיתובים מצחיקים והרשו לעצמכם לחייך. מגיע לכם!

4. זהירות זה מדבק - השתדלו להימצא בחברת אנשים אופטימיים מלאי שימחת חיים, מעוררי השראה וצחוק, ובאותה מידה להתרחק מאנשים מדוכאים, כבדים, עצובים שאוהבים לחלוק איתכם את צרותיהם ולספר לכם על כמה ייאוש יש בעולם. זה לא עוזר להם שאתם משתפים פעולה וזה בטח לא עוזר לכם!

5. שמרו על בריאותכם הפיזית והנפשית, you are what you eat ידוע שגוף האדם זקוק למינרלים ויטמינים וכל אבות המזון כדי להתקיים ולקיים עצמו בצורה טובה זכרו שהרגשות שלנו מושפעות בראש ובראשונה מהכימיה של המוח שלנו.

6. מים מים - למים יש יכולת לנקות לטהר ולשטוף מעלינו רגשות רעים.. שכבו באמבט חם בסוף כל יום, אפשר להוסיף שמנים אתרים מרוממים ..זכרו שמים קרים ממריצים ומעוררים ומים חמים מרגיעים ולכן מומלצים לפני השינה.

7. חיות מחמד - אמצו חיית מחמד, מלבד היותן נותנות אהבה בלי גבול וללא תנאי, הן גם מצחיקות להדהים, אני מתערבת שאם תשאלו חברים שיש להם חיית מחמד, הם לא יפסיקו לספר לכם סיפורים מצחיקים עליהן.

8. מוזיקה - אין כמו מוזיקה לשינויים רגשיים, לכל מוזיקה יש את ההשפעה שלה על מצב הרוח, הכינו לכם מבעוד מועד רשימת השמעה "לשינוי דרמטי" של שירים שאתם אוהבים ותמיד מרגשים ומשמחים אתכם.

9. משנה מקום- תמיד זכרו שיש באפשרותכם לשנות את האנרגיה, ברגע שאתם נמצאים במקום מסוים ורע לכם ישנה אפשרות שהסיבה נעוצה במקום, או באנשים ולכן קומו ולכו, שנו מקום תתחילו ללכת למקום אחר עד שתרגשו שמשהו משתנה, פעולת ההליכה אף היא משחררת אנדורפינים בגוף ומשנה את מצב הרוח.

10. הצטרפו לסדנה כלשהי לחוג קליל אחת לשבוע, משהו שאתם עושים רק בשביל הנשמה, ללא מטרות ויעדים ללא תכלית כלכלית רק לשם הפאן. דוגמא מצוינת יכולה להיות סדנת צחוק או יוגה צחוק, אבל לצורך העניין כול מה שגורם לכם להיות במצב רוח טוב או לחייך יעבוד טוב באותה מידה.

ולסיכום, אל תשכחו לנשום, גברים לשחרר עניבות, נשים שימו סומק. בהצלחה !!

מחברת המאמר: לירון רוסבי, מטפלת הוליסטית ומנחת סדנאות צחוק בשיטת יוגה צחוק

חזרה לכל המאמרים

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.