לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

הצחוק יפה לבריאות

יוגה צחוק טוב לבריאות

מחקרים מוכיחים כי הצחוק משפר את הבריאות

הידעתם כי הצחוק שלכם בריא לכם יותר מכל תרופה שקיימת עלי אדמות? מחקרים הוכיחו כי אנשים אשר צוחקים יותר ניכר עליהם כי הם פחות סובלים ממחלות לב, לחץ דם ומסכנה לשבץ וזאת עכב הצחוק מסתבר - שבריא לנו מאוד ומאזן אותנו באופן ישיר ומהיר. מחקרים על צחוק ובריאות אגב, הם אלו שהובילו להתפתחות המקצוע של הליצנות הרפואית אשר הוכרה כחלק מרפואת המאושפזים ולא כעניין מיותר או חסר משמעות.

כיצד צוחקים בלי בדיחה?

אם אתם מעוניינים להיות בריאים, אז תצחקו! כיום ישנם שיעורי יוגה צחוק, סדנת צחוק להורים וילדים , הרצאות משעשעות, הצגות המעלות חיוך ועוד. כיום פותחו גם שיעורים מיוחדים אשר בהם לומדים לצחוק גם ללא בדיחה - פשוט להרגיל את הגוף לצחוק כחלק ממנגנון אכילה או שינה - דבר אשר מרומם עד מאוד את מצב הרוח ומשפיע על היום כולו כיצד הוא ייראה.

יום הולדת בריא ושמח!

אם בעבר הטרנד של ימי ההולדת היה להביא ליצן או קוסם, הרי שכיום כאשר ישנה מודעות גדולה לקידום הבריאות הורים יצירתיים התחילו להזמין סדנת צחוק לימי הולדת אשר מביאה עמה רוח רעננה בתחום התוכניות המשעממות אשר כבר שנים בהרצה.

סדנת צחוק לימי הולדת זהו מיזם חדש ונהדר אשר כולם נהנים בו, וללא ספק אם אתם רוצים לעשות יום הולדת מוצלח ולא משנה למי חוגגים, לילד, אבא, סבא או לאישה- סדנת צחוק לימי הולדת זה פיתרון נהדר לתוכנית כייפית וקלילה.

בריאות משפחתית לדורות

הורים אשר מעוניינים לגבש את המשפחה בצורה יצירתית וכייפית במיוחד מוזמנים לנסות סדנת צחוק להורים וילדים.

סדנת צחוק להורים וילדים היא לא רק מהנה למען האמת, אלא גם עוזרת לנו להכיר אחד את השני טוב יותר, להתגבש, להיות בריאים יותר, לחזק את המערכת החיסונית, לשפר את מצב הרוח ולהעשיר את החוויות המשפחתיות עם תכנית בעלת ערך מוסף, חינוכית וכייפית המתאימה לכל גיל ולכל משפחה אשר אוהבת לבלות יחד וליהנות משעה של כיף צרוף

פורסם בתאריך: 11.11.2015
תגיות לפוסט - סדנת צחוק, יוגה צחוק , סדנאות צחוק , סדנת צחוק לחברות וארגונים 

חזרה לבלוג

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.